Tygodniowy newsletter PZHK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 kwietnia 2019

BERNARD CZEŚNIK nie żyje

W dniu wczorajszym odszedł na wieczny spoczynek Bernard Cześnik - długoletni pracownik Polskiego Związku Hodowców Koni i Polskiego Związku Jeździeckiego. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Zarząd i Pracownicy Polskiego Związku Hodowców Koni

Czempionat Kuców 2019

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem VI Ogólnopolskiego Czempionatu Hodowlanego Kuców, który odbędzie się 12 maja w Bychawie woj. lubelskie.

Płody rolne w żywieniu koni – część I

Do napisania kolejnego newslettera skłoniły nas liczne zapytania ze strony niektórych uczestników zakończonego właśnie cyklu szkoleń z obszaru żywienia koni hodowlanych, przeprowadzanych przez nas w Powiatowych Kołach działających przy Okręgowych Związkach Hodowców Koni.

Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej

Wszystkich hodowców, właścicieli oraz miłośników koni huculskich zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym terminarzem imprez oraz regulaminem Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej. Impreza odbędzie się na terenie SKH Gładyszów w dniach 13-15 września 2019 r.

Informacja dla hodowców z terenu województwa łódzkiego

Szanowni Państwo, informujemy, że wraz z dn. 01.04.2019 Okręgowy Związek Hodowców Koni w Łodzi otrzymał uprawnienia do wykonywania usług zootechnicznych na terenie woj. łódzkiego.

Nabór klaczy ras szlachetnych do ZT

nformujemy, że kwalifikacja klaczy ras szlachetnych do stacjonarnego treningu wierzchowego w Zakładzie Treningowym w Doruchowie odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek). Planowane rozpoczęcie kwalifikacji o godz. 11:00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przedłużony termin zgłoszeń do Pride of Poland

W imieniu organizatorów informujemy, iż w związku z licznymi pytaniami i dużym zainteresowaniem przedłużony został termin zgłaszania koni do aukcji Pride of Poland do dnia 08.04.2019 roku.