Tygodniowy newsletter PZHK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 sierpnia 2020

Zgłoszenia do MPMK 2020 w sportowych rajdach konnych

Przedstawiamy listę koni zgłoszonych do Mistrzostw Polski Młodych Koni w sportowych rajdach konnych. Kolor brązowy oznacza konia sprawdzonego pod względem rodowodowym oraz kwalifikacji. W miarę wpływania kolejnych zgłoszeń poniższa lista będzie uzupełniania.W razie wątpliwości prosimy o kontakt z p. Anną Cuber (PZHK).

XXVI Dni Huculskie - propozycje

W imieniu Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami XXVI Dni Huculskie, która odbędzie się 19-20 września na terenie Kombinatu Rolnego Kietrz Sp. z o.o. - Stadnina Koni Huculskich "GŁADYSZÓW" w Regietowie.Więcej informacji na stronie MZHK Kraków.

Kwalifikacje ujeżdżeniowe do MPMK 2020

Przedstawiamy zestawienie kwalifikacji koni do tegorocznych ujeżdżeniowych Mistrzostw Polski Młodych Koni, które mają się odbyć w Strzegomiu w dniach 17-20 września.

VII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

W imieniu Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie informujemy, że w dniu 6 września 2020 r. (niedziela) w Tarnowie - Klikowej odbędą się VII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Więcej informacji na stronie MZHK w Krakowie.

Nowy Zarząd PZHK

Dnia 25 sierpnia 2020 roku odbył się XXXI Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Hodowców Koni. Podczas Zjazdu wybrany został nowy Zarząd Związku.

MPMK i PPMK w ujeżdżeniu 2020 - propozycje

Przedstawiamy propozycje Mistrzostw Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu oraz propozycje Pucharu Polski Młodych Koni /7-9 lat/ w ujeżdżeniu, które odbędą się w Strzegomiu w dniach 17-20 września br.

Kwalifikacje skokowe do MPMK 2020

Przedstawiamy zestawienie kwalifikacji koni do tegorocznych skokowych Mistrzostw Polski Młodych Koni, które mają się odbyć w Strzegomiu w dniach 17-20 września.