Tygodniowy newsletter PZHK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 lipca 2021

Kwalifikacja ogierów rasy śląskiej - WTWK Partynice

Przed nami najważniejsza w roku impreza selekcyjna dla ogierów rasy śląskiej, wyłaniająca przyszłe reproduktory.
Dwudniowa kwalifikacja do polowej próby zaprzęgowej, obejmująca m.in. ocenę rodowodu, eksterieru oraz ruchu, rozpocznie się 19 lipca (poniedziałek) na terenie pięknego i gościnnego Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.
Wszystkich właścicieli ogierów rasy śląskiej zgłoszonych do kwalifikacji zapraszamy do zapoznania się z załączonym komunikatem i programem imprezy.

MŚMK Verden 2021

Komisja Koordynacyjna oraz Komisja Ujeżdżenia PZJ prosi o zgłaszanie koni na Mistrzostwa Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu (Verden, 26-29.08.) do dnia 20 lipca (wtorek) mailem na adres: cuber@pzhk.pl Warunki: Do MŚMK w ujeżdżeniu kwalifikują się konie 5-i 6-letnie, które na wyznaczonych zawodach krajowych otrzymały 2 x min. 8,0 pkt jako wynik konkursu. Do MŚMK w ujeżdżeniu konie 7-letnie kwalifikują się …

Kwalifikacja klaczy do ZT Klikowa - wyniki

Dnia 2 lipca 2021 r. odbyła się kwalifikacja klaczy ras szlachetnych do Zakładu Treningowego w Klikowej. Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych koni.

XII Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi - propozycje

W imieniu Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Rzeszowie zapraszamy do zapoznaniu się z propozycjami udziału w imprezie p.t. "XII Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi", która odbędzie się 25 lipca 2021 roku w Ujanowicach.

Zasadnicza Próba Dzielności koni rasy huculskiej - Klikowa, 02.08.2021

W imieniu Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zapraszamy do udziału w Zasadniczej Próbie Dzielności koni rasy huculskiej, która odbędzie się 2 sierpnia 2021 r. w Klikowej.Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin zamieszczone są na stronie MZHK.