Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Tygodniowy newsletter PZHK

III Ogólnopolski Czempionat Porównawczy koni ras szlachetnych w skokach luzem, Poznań 2019 - transmisja on-line

Już jutro, wraz z miesięcznikiem Świat Koni, zapraszamy do oglądania transmisji on-line z III Ogólnopolskiego Czempionatu Porównawczego koni raz szlachetnych w skokach luzem, który odbywać się będzie podczas Cavaliady w Poznaniu!

Cavaliada Poznań: Bądźmy na bieżąco

Za nami pierwszy konkurs w rozgrywce o Kryształową Kulę. Już są dostępne wyniki! Kolejne wyniki Kryształowej Kuli (w niedzielę) i III Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem (w sobotę) znajdziecie Państwo na stronie www.zawodykonne.com.

Finał Kryształowej Kuli już po raz drugi w Poznaniu

Już po raz drugi podczas Cavaliady Poznań rozegrane zostaną finałowe zawody o Kryształową Kulę Prezesa Polskiego Związku Hodowców Konia Huculskiego w powożeniu zaprzęgami parokonnymi koni tej rasy.

PZHK w Poznaniu – zapraszamy na Cavaliadę!

Już w najbliższy czwartek w Poznaniu rozpocznie się jak co roku Cavaliada Tour. W stolicy Wielkopolski startują najlepiej znane wśród miłośników koni zawody, które będą miały 4 odsłony – w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie.

 

Aukcją koni rasy huculskiej w Bieszczadzkim Parku Narodowym w dniu 01.12.2019 roku

Rozdział ogierów 2019/2020 SK Białka

Tygodniowy newsletter PZHK

Wyniki wierzchowej polowej próby dzielności ogierów 2019

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wierzchowej polowej próby dzielności ogierów, która odbyła się w dniach 30-31. października w Lesznie.

Zaprzęgowa próba dzielności ogierów

Informujemy, że w dniach 7-9 listopada w Książu odbędą się: polowa zaprzęgowa próba dzielności ogierów ras szlachetnych oraz zaprzęgowa próba dzielności ogierów rasy śląskiej, kończąca 60-dniowy trening stacjonarny w Zakładzie Treningowym w Książu.

Próba dzielności ogierów niemieckich w ZT Bielice

Informujemy, że dwudniowa wierzchowa próba dzielności ogierów niemieckich, kończąca 100-dniowy trening stacjonarny w Zakładzie Treningowym w Bielicach, rozpocznie się we wtorek, 5 listopada 2019 r. o godz. 11:00.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Andrzej Sarnowski nie żyje

Z wielkim żalem informujemy, że nie żyje Andrzej Sarnowski. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 28 października o godzinie 11.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Cześć Jego pamięci!

Tygodniowy newsletter PZHK

Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków ZHKP

W imieniu Zarządu Związku Hodowców Koników Polskich zapraszamy członków Związku oraz miłośników koników polskich na Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Związku, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2019 r. (sobota)

II Ogólnopolska Wystawa Klaczy Ras Zimnokrwistych - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami II Ogólnopolskiej Wystawy Klaczy Ras Zimnokrwistych, która odbyła się dnia 12 października 2019 roku w KJ Aromer w Józefinie.